Preskočiť na obsah

Nastavenie a správa služieb Microsoft 365

Tak ako každá firma, tak aj vy si určujete vlastné nároky a požiadavky na aplikácie. ktoré využívate. Aby bola firemná komunikácia a plánovanie úspešné, je potrebné vedieť efektívne využívať firemné emaily, kalendáre a samozrejme organizovanie úloh. My vám pomôžeme s nastavením administratívneho balíku číslo jeden, aby vaša spoločnosť mohla napredovať.

Čo ponúkame?

  • Nastavenie služieb Microsoft 365
  • Nastavenie zálohovania Microsoft 365
  • Celková správa Microsoft 365

Photo by Brett Sayles on

Nastavenie Microsoft 365

Microsoft 365 Business ponúka rôzne balíčky služieb, ktoré obsahujú nástroje od Microsoftu. Základný balíček ponúka emaily, kalendár, úlohy, veľkosť emailovej schránky 50GB, OneDrive priestor 1TB pre osobné súbory a samozrejme online aplikácie office balíčka: Word, Excel, Power Point, Outlook, Teams. My vám pomôžeme s nastavením a spravovaním celého balíčka tak, aby ste sa mohli sústrediť na vašu prácu a o všetky potrebné úkony sa postaráme my. Začnite využívať tieto nástroje efektívnejšie ako kedykoľvek predtým a posuňte váš biznis na nový level.

Nastavenie zálohovania Microsoft 365

Existuje množstvo dôvodov prečo zálohovať svoje dáta. Je celkom bežné, že sa dáta zavírujú, alebo sa stanete obeťami kybernetického útoku. Taktiež sa môže stať, že vy, alebo niekto z vašich zamestnancov poškodí dáta nesprávnym uložením, či dokonca nedopatrením dáta vymaže. Ďalším dôvodom môže byť aj možnosť sa vrátiť k starším verziám súborov. Všetky vaše dáta zálohujeme a nastavíme automatickú zálohu, aby ste boli neustále chránení a mohli sa v kľude venovať práci. Microsoft síce vaše dáta zálohuje, ale len na určitú dobu, po ktorej sa automaticky vymažú. My nastavíme automatickú zálohu, ku ktorej budete mať prístup online aj offline kedykoľvek to bude potrebné.

Celková správa Microsoft 365

Taktiež ponúkame celkovú správu služieb Microsoft 365. Postaráme sa o aktualizáciu programu a jeho služieb, kontrolu správneho fungovania a aj priebežné kontrolovanie zálohovania a samotných záloh. Vďaka tejto službe sa vám nikdy nestane, že by niečo nefungovalo a každý problém vyriešime za vás.

Photo by Brett Sayles on

Zaujami Vás služby Microsoft 365?

Kontaktujte nás pre nastavenie a správu záloh Microsoft 365 vo vašej firme a majte svoje dáta v bezpečí.