Preskočiť na obsah
black and gray motherboard

Oprava a servis PC a serverov

Aby mohla firma úspešne fungovať a napredovať, je potrebné mať počítače a servery v 100% stave. Nie každý je však technický typ a starostlivosť o servery a počítače stojí niekedy množstvo nervov. Či už ide len o bežnú údržbu, aktualizácie systému či techniky, alebo opravy ktoré sú nevyhnutné, vždy je oslobodzujúce prenechať tieto úkony profesionálom.

Čo ponúkame?

  • Servis a oprava počítačov
  • Servis a oprava serverov
  • Diagnostika
  • Aktualizácie a starostlivosť

white and black computer fan
Photo by Martin Lopez on

Servis a oprava počítačov

V prípade fyzického poškodenia sa postaráme o diagnostiku zariadenia, následnú výmenu zničených dielov a uvedenie počítača do prevádzky. Každý počítač tiež časom zostarne a potrebuje vylepšiť. Pomôžeme vám aj s výmenou komponentov s cieľom dosiahnuť plynulejší chod. Samozrejme nezabúdame ani na softvérovú stránku počítačov a špecializujeme sa aj na aktualizácie operačných systémov, programov, ale aj driverov, ktoré zaisťujú správne fungovanie systému. Taktiež vieme vyliečiť počítače napadnuté vírusmi a škodlivým softvérom, ktorý vám strpčuje život.

Servis a oprava serverov

Ako pri počítačoch, tak aj pri serveroch sa na nás môžete spoľahnúť. Ponúkame kompletnú starostlivosť o vaše servery, či už ide o bežný servis, alebo opravu, bez ktorej nemôže server fungovať správne. Starostlivosť o servery je veľmi dôležitá, keďže sa na nich môžu nachádzať rôzne dôležité súbory a dokumenty, prípadne web, alebo celá pracovná platforma. Ponúkame diagnostiku, následnú opravu a aktualizáciu vašich serverov. Dodáme vášmu biznisu istotu, s ktorou nemusíte mať o váš online priestor strach.

dell motherboard and central processing unit
Photo by Pok Rie on

Fungujú Vaše firemné servery správne?

 Kontaktujte nás pre opravu a servis počítačov či serverov. Pracujte bez obmedzení, efektívne a bezpečne.