Preskočiť na obsah

Projektovanie firemnej siete

Firemná sieť je kľúčovým prvkom riadne fungujúcej firmy. Vďaka firemnej sieti sú v pohybe vaše emaily, dáta aj programy a bez pripojenia sa dnes hádam nezaobíde už nikto. Keďže sieť využívate vy aj vaši zamestnanci, je potrebné ju dôkladne zabezpečiť a chrániť aj všetky zariadenia, ktoré pristupujú k dátam, alebo využívajú sieť na pripojenie k internetu. Správne naprojektovaná sieť vám môže ušetriť množstvo času a problémov s pripojením aj zabezpečením.

Čo ponúkame?

  • Projektovanie siete
  • Inštaláciu serverov
  • Zabezpečenie, správu a zálohovanie

Projektovanie siete

Pri projektovaní siete je potrebné mať presnú predstavu na čo budete sieť využívať. Spolu s vami dokážeme zabezpečiť bezchybné internetové pripojenie bez výpadkov či iných závad, stabilnú rýchlosť a kvalitné užívateľské používanie. Okrem toho sieť vybavíme kvalitným zabezpečením, pri ktorom sa minimalizuje riziko úniku dát či pripojenia nepovoleným osobám. Taktiež vám pomôžeme so zdieľaním dát medzi jednotlivými zariadeniami či už cez LAN sieť, alebo WIFI. Kvalitné internetové pripojenie je základný faktor v rýchlosti práce a môže niekoľkonásobne zefektivniť chod vašej firmy. Zabezpečenie vás ochráni pred hroziacimi útokmi a pomôže ochrániť aj tie najcitlivejšie dáta a údaje vašej spoločnosti.

Okrem projektovania a správy vašej firemnej siete vám pomôžeme taktiež s inštaláciou serverov a zálohovaním vašich firemných dát.

Okrem projektovania a správy vašej firemnej siete vám pomôžeme taktiež s inštaláciou serverov a zálohovaním vašich firemných dát.

Potrebujete projekt pre firemnú sieť?

Kontaktujte nás pre projektovanie a nastavenie firemnej siete a serverov vo vašej firme a začnite ich využívať efektívne a bezpečne.