Preskočiť na obsah

Inštalácia a správa serverov

Mať správne a efektívne nastavené firemné servery je veľmi dôležitý interný krok pre správny chod spoločnosti. Ponúkame inštaláciu a správu serverov bežiacich na systéme Windows alebo Linux. Taktiež ponúkame nastavenie virtuálnych serverov Microsoft Exchange a Microsoft Sharepoint.

Čo ponúkame?

  • Inštalácia a správa serverov na platforme Windows
  • Inštalácia a správa serverov na platforme Linux
  • Nastavenie a správa serverov – Exchange a Sharepoint
  • Nastavenie a správa serverov – Next cloud, GLPI, Zabbix,…

server racks on data center
Photo by Brett Sayles on

Inštalácia a správa serverov na platforme Windows a Linux

Firemné servery sú niečo ako virtuálny ekvivalent firemného trezoru. Na serveroch sú uložené všetky dôležité dáta vrátane účtovníctva, údaje o zamestnancoch, obchodné ponuky a podobne. Preto je nesmierne dôležité ich správne nastavenie a efektívne využívanie, ktoré môže urýchliť množstvo procesov. Takisto je nesmierne dôležitá ich záloha a zabezpečenie pred možnými útokmi a inými hrozbami. O všetko sa postará náš tím špecialistov.

Nastavenie serverov Exchange a Sharepoint

Potrebujete bezpečné miesto pre vaše firemné emaily, sharované kalendáre a iné administratívne a organizačné úkony? Pomôžeme vám s nastavením a správou Microsoft Exchange.

Takisto vám pomôžeme s nastavením a správou Microsoft Sharepoint, vďaka ktorému môžete využívať vzdialený prístup, spoluprácu a interakciu celého tímu na rôznych projektoch. Vďaka virtuálnym serverom nadobudne vaša práca maximálnu efektivitu. My sa zatiaľ postaráme o celkový chod, nastavenie, zabezpečenie a zálohu.

Fungujú Vaše firemné servery správne?

Kontaktujte nás pre nastavenie serverov vo vašej firme a začnite ich využívať efektívne a bezpečne.