Preskočiť na obsah

Vďaka Epson EcoTank tlačiarňam môžete ušetriť až 90% nákladov!

Máte doma či dokonca na pracovisku ešte stále staré kazetové tlačiarne alebo laserové tlačiarne? Zabudnite na staré technológie, ktoré škodia nie len životnému prostrediu, ale aj vašej peňaženke. Moderná doba totižto ponúka efektívne riešenia a jedným z nich sú aj tlačiarne od značky Epson z modelovej rady EcoTank.

Investícia, ktorá sa vám vráti!

Modelová rada EcoTank od značky Epson ponúka moderné tankové tlačiarne, vďaka ktorým dokážete ušetriť až 90% nákladov za atrament. Tankové tlačiarne totižto na rozdiel od predražených kaziet dosahujú najvyššiu efektivitu využitia samotnej farby a navyše nehrozí ani žiadny incident pri vymieňaní farby, ako tomu bývalo pri kazetách. Nasadzovanie je totižto maximálne jednoduché a nie je možné pri ňom rozliať farbu. Moderné pigmentové tlačiarne od Epsonu však nie sú efektívnejšie len oproti starým kazetám, ale taktiež aj oproti laserovým tlačiarniam. Oficiálne štatistiky hovoria až o 50% nižších nákladoch po 3 rokoch aktívneho tlačenia pigmentovými tlačiarňami oproti tlačeniu tými laserovými.

Na pracovisko aj do domácnosti

Rada EcoTank sa pýši lacnými a zároveň efektívnymi zariadeniami, vďaka ktorým dokážete znížiť vaše firemné náklady, no ušetriť môžete aj doma. Hodia sa predovšetkým do malých a stredných podnikov, no využijete ich aj v domácnosti napríklad pre študentov. Priemerná tlač vychádza na neuveriteľných 530 čiernobielych strán za 1 euro, čo je skutočne odivuhodný výkon. Na výber je množstvo modelov prispôsobených priamo podľa potrieb, takže využijete bez problémov aj skener, kopírovanie, obojstrannú tlač či tlač fotografií.

Kontaktujte nás pokiaľ Vás zaujal náš článok blogu alebo potrebujete pomoc pri správe firemnej siete. Pracujte bez obmedzení, efektívne a bezpečne.