Preskočiť na obsah

Zabudnite na laserové tlačiarne, tlačte efektívne, jednoducho a ekonomicky!

Máte doma študenta, či potrebujete znížiť firemné náklady a využívate tlačiareň deň čo deň? Pred rokmi staré kazetové tlačiarne nahradila laserová technológia, no zdá sa, že ani tá už dnes nepatrí medzi to najlepšie čo môžete mať. Atramentové tlačiarne s pigmentovým atramentom vám totižto dokážu ušetriť oproti tým kazetovým, alebo laserovým stovky eur a investícia sa vám môže vrátiť už do pár mesiacov-rokov.

Čo je to pigmentová tlač?

Pigmentové tlačiarne sú atramentové tlačiarne, ktoré sú kompatibilné aj s pigmentovým atramentom. Oproti kazetovým tlačiarniam, ktoré taktiež využívali atrament, sú však mnohonásobne efektívnejšie a ich technológia je na míle popredu. Moderné atramentové tlačiarne využívajú jednoduchý systém nasadzovania, vďaka čomu nehrozí rozliatie atramentu. Navyše, nehrozí ani jeho zaschnutie, takže je využitý v maximálnom objeme a ani kvapka nevyjde nazmar. Tým pádom ušetríte na náplniach až 90% nákladov. Pigmentový atrament je taktiež vďaka svojim molekulám odolný voči vode či vyblednutiu.

Šetrnejšia aj oproti laserovej tlači

Atramentová, alebo teda pigmentová tlač je šetrnejšia nie len oproti kazetovým tlačiarniam, ale aj oproti tým laserovým. Podľa oficiálnych štatistík renomovanej značky Epson dokáže za 3 roky aktívnej tlače ušetriť až 50% nákladov. To znamená, že podľa objemu tlače dokážete už do niekoľkých mesiacov či rokov ušetriť za náklady samotnú sumu celého zariadenia, takže návratnosť investície je nespochybniteľná a veľmi rýchla.

Vďaka moderným atramentovým tlačiarňam dokážete tlačiť efektívne, šetrne a ekonomicky. Za zmienku stoja predovšetkým tlačiarne od značky Epson a to konkrétne série WorkForce, alebo EcoTank, ktoré pomôžu efektívne znížiť celkové náklady podniku.

Kontaktujte nás pokiaľ Vás zaujal náš článok blogu alebo potrebujete pomoc pri správe firemnej siete. Pracujte bez obmedzení, efektívne a bezpečne.