Preskočiť na obsah

Zyxel alternatíva k UniFi

Zyxel ponúka produktovú sériu prístupových bodov, ktoré sú ideálnou voľbou pre malé a stredné organizácie aj pre domáce kancelárie, zvlášť pre tých, ktoré plánujú upgrade na štandard WiFi 6.

Nie vždy je potrebná maximálna rýchlosť alebo spústa pokročilých funkcií, často postačí jednoduché zariadenie, ktoré vie všetko, čo skutočne potrebujeme, a pritom je cenovo dostupné. A práve takéto zariadenia ponúka naša nová séria, ktorá za výhodnú cenu ponúka presne tie funkcie, ktoré malé organizácie potrebujú.

Séria obsahuje tri prvky a svojimi vlastnosťami je alternatívou k Ubiquiti UniFi Lite 6.

Všetky produkty sú kompatibilné s WiFi 6, ich inštalácia a konfigurácia je tak jednoduchá, že k tomu ani nepotrebujete odborníka, a vďaka podpore až 8 identifikátorov SSID sa hodí i organizáciám ako sú napr. kaviarne alebo malé hotely, ktoré tak môžu nastaviť viac sietí WiFi. Zariadenia poskytujú najvyššiu rýchlosť a je možné ich spravovať jednak lokálne, tak aj prostredníctvom cloudovej služby Nebula.

Čo séria ponúka:
  • je kompatilbilná s WiFi 6
  • podpora až 8 identifikátorov SSID pre nastavenie viacerých sietí
  • možnosť lokálnej aj vzdialenej správy
  • jednoduchá inštalácia a konfigurácia
  • špičková rýchlosť

článok prebratý zo stránky www.zyxel.com

Kontaktujte nás pokiaľ Vás zaujal náš článok blogu alebo potrebujete pomoc pri správe firemnej siete. Pracujte bez obmedzení, efektívne a bezpečne.